Dostępność
Pon - Pt: 10:00-17:00
Wyślij zapytanie

O firmie

REDMOND Marketing Internetowy
Marketing Internetowy

REDMOND

Nazywam się Gabriela Zając i mam ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu internetowym. Specjalizuję się w pozycjonowaniu (SEO) oraz kampaniach Google Ads. Od 2016 roku pracuję jako freelancer.

Pracowałam w działach SEO w następujących firmach: Ceneo, Onet, Interia, a następnie dla agencji interaktywnych, gdzie prowadziłam kampanie reklamowe jako podwykonawca dla znanych marek o zasięgu ogólnopolskim i globalnym.

Moją ofertę kieruję do małych i średnich przedsiębiorstw, których celem jest rozwijanie swojej działalności w Internecie.

Gabriela Zając

Rzetelność

Realne podejście do możliwości biznesowych z uwzględnieniem posiadanych zasobów. Podejmowanie decyzji w oparciu o dane.

Lojalność

Budowanie długofalowych, partnerskich relacji biznesowych. Marketing, który daje wartość i wspomaga proces rozwoju firm.

Innowacyjność

Rozwiązania z zakresu nowoczesnego marketingu, które mają na celu prezentację oferty online i dotarcie do osób nią zainteresowanych.

Firma REDMOND

REDMOND to firma, której można zaufać. Mieścimy się w Krakowie, w województwie małopolskim. Działamy na rynku od 2016 roku.

Oferujemy usługi z zakresu marketingu internetowego. Budujemy strategię, wdrażamy działania i doradzamy. Wyróżnia nas kreatywne podejście i solidnie wykonane zadania. Dbamy o satysfakcję klientów i wspieramy ich rozwój w kanale online.

Umiejętności

Kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu internetowym
Pozycjonowanie96%
Kampanie Google Ads94%
Audyt SEO92%
Copywriting SEO90%
Współpraca

Dlaczego warto?

Doświadczona specjalistka ds. marketingu online z historią pracy w branży IT. Konsultantka w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), kampanii reklamowych PPC, e-commerce i WordPress.

Podwykonawca kampanii reklamowych agencji marketingu internetowego z Polski, Wielkiej Brytanii i USA. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z tytułem magistra informatyki i ekonometrii.

0
Lat doświadczenia w SEO
0
Przeprowadzonych kampanii
0%
Zrealizowanych celów
0+
Wypitych kaw

Zarabianie pieniędzy to sztuka, praca to sztuka,
a dobry biznes to najlepsza sztuka.

Andy Warhol

Często Zadawane Pytania

Jakie są koszty prowadzenia kampanii Google Ads?

Kampanie w systemie Google Ads wymagają przygotowania z góry ustalonego budżetu reklamowego. Wysokość budżetu jest ustalana wspólnie z klientem w zależności od wielu czynników, m.in. grupa docelowa, zasięg, konkurencja itd. Współpraca z freelancerem lub agencją wiąże się z dodatkowym kosztem obsługi konta reklamowego.

Kiedy należy spodziewać sie efektów pozycjonowania?

Pozycjonowanie to złożony proces, który wymaga czasu. Do czynników, które mają wpływ na efekty pozycjonowania należą m.in. zakres działań, budżet oraz konkurencja. Zazwyczaj efektów pozycjonowania należy się spodziewać po roku od rozpoczęcia działań.

Współpraca

monstera green background
Copywriterzy
Współpraca
dynamic lights
Graficy
Współpraca
monstera black background
Programiści
Współpraca

Szukasz partnera do marketingu internetowego?

Zadzwoń : +48 577 868 662

kontakt@redmond.pl
·  Pon – Pt 10:00-17:00
Call Now Button