Dostępność
Pon - Pt: 10:00-17:00
Wyślij zapytanie

Tworzenie Stron Internetowych

Na bazie systemu Wordpress

Jeff Bezos

"Twoją marką jest to, co ludzie mówią o tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju"

Przejrzysta strona internetowa, przyjazna dla użytkownika i wyszukiwarek to podstawa każdego biznesu. Chcesz stworzyć swoje własne miejsce w sieci i zależy Ci na profesjonalnym efekcie? Skorzystaj z pomocy specjalisty.

Powierz nam stworzenie swojej strony internetowej na bazie systemu zarządzania treścią WordPress. Każdy projekt oparty jest o gotowy szablon. Strona jest przygotowana w podstawowym zakresie pod kątem SEO, ma wdrożone niezbędne rozwiązania analityczne i jest przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Profesjonalna strona wykonana w oparciu o system WordPress to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują przejrzystej wizytówki dla swojej firmy. System typu CMS pozwala wygodnie modyfikować zawartość osobom, które nie mają przygotowania technicznego. Intuicyjny interfejs administratora pozwoli Ci dodawać nowe usługi do oferty, informować Klientów o aktualnych promocjach, dzielić się informacjami na temat bieżącej działalności, uzupełniać bazę z przykładowymi realizacjami oraz zamieszczać zdjęcia.

Jakie funkcje pełni strona internetowa?

Każdy projekt powstaje na podstawie szczegółowych konsultacji na temat stawianych oczekiwań. Określany jest cel i charakter strony, grupa docelowa oraz cele, które serwis ma realizować. Na tej podstawie, powstaje lista potrzebnych funkcji i jest wybierany szablon, aby stworzona strona przyciągała użytkowników i była efektywna.

lokalna firma

Informacyjna

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there.
strony internetowe

Wizerunkowa

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there.
ecommerce

Sprzedażowa

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there.

Etapy tworzenia strony internetowej

1. Analiza potrzeb

Rozmowa, która ma na celu zbadanie potrzeb klienta. Ustalamy najważniejsze kwestie, m.in. jakiego typu będzie to serwis, jakie są jego cele, przewidywany budżet, wybieramy wspólnie szablon strony.

2. Wycena

Specjalista znając potrzeby klienta, przygotowuje propozycję działań, która w jego ocenie będzie spójna z obranymi celami. W efekcie powstaje proponowany zakres prac, a wraz z nim wycena do akceptacji klienta.

3. Umowa

Po akceptacji wyceny, przygotowujemy umowę i przesyłamy ją do akceptacji. Sprawdzamy jej treść, podpisujemy ją i odsyłamy. Każda współpraca rozpoczyna się w sposób formalny od podpisania umowy.

4. Wdrożenie działań

Rozpoczynamy proces tworzenia strony internetowej. Instalujemy szablon i dostosowujemy go do potrzeb klienta, zgodnie z ustaleniami z umowy.

Jakie korzyści płyną z posiadania strony internetowej?

Strona internetowa pozwoli dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów. Jakie korzyści płyną jeszcze z posiadania własnej strony www?

Prezentacja aktualnej oferty

Podniesienie wiarygodności

Dotarcie do nowych klientów

Ułatwienie kontaktu z firmą

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o współpracy. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Telefon: (+48) 577-868-662

kontakt@redmond.pl Pon – Pt 10:00-17:00

Prezentacja firmy (wkrótce)

Szukasz partnera do marketingu internetowego?

Zadzwoń : +48 577 868 662

kontakt@redmond.pl
·  Pon – Pt 10:00-17:00
Call Now Button