Dostępność
Pon - Pt: 10:00-17:00
Wyślij zapytanie

Pozycjonowanie

Search Engine Optimization
Tom Fishburne
"Po najlepszym marketingu nie widać, że jest marketingiem"

Budowanie pozycji w wynikach organicznych to inwestycja długoterminowa. Na ten proces składają się działania onsite i offsite.

Chcesz zwiększyć widoczność firmowej strony w wyszukiwarkach, przyciągnąć nowych użytkowników, a tym samym potencjalnych klientów i skutecznie promować Twoje produkty, towary lub usługi? Pozycjonowanie pozwoli osiągnąć wszystkie te efekty. Ponadto pozwala na wypracowanie długofalowych efektów oraz buduje niezależność względem systemów reklamowych.

Pierwsze zauważalne efekty pozycjonowania mogą pojawić się już w trakcie pierwszych 3 miesięcy działań, jednak cały projekt należy rozplanowywać i analizować w skali co najmniej roku. Pozycjonowanie stron to działania, których celem jest zwiększenie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Poszczególne kroki są dopasowane do strategii marketingowej, przygotowanej dla firmy z konkretnej branży.

Rodzaje pozycjonowania

Jakie są rodzaje pozycjonowania i kto jest odbiorcą tych działań?

firmy usługowe

Pozycjonowanie lokalne

Propozycja dla klientów, którzy prowadzą biznes na rynku lokalnym. Są to firmy, których celem jest dotarcie do klientów z konkretnego miasta, regionu czy województwa.
przy komputerze

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Propozycja dla klientów, którzy prowadzą swój ecommerce w dowolnym modelu biznesowym. Kierowana zarówno do producentów, jak i dystrybutorów.
pozycjonowanie

Pozycjonowanie zagraniczne

Propozycja dla klientów, którzy chcą zaistnieć poza granicami kraju. Aktualnie oferujemy pozycjonowanie na rynki anglojęzyczne: Wielka Brytania i USA.

Nawiązanie współpracy

1. Analiza potrzeb

Rozmowa, która ma na celu zbadanie potrzeb klienta. Ustalamy podstawowe kwestie, m.in. jakiego typu jest to serwis, jakie są cele pozycjonowania, przewidywany budżet, wybieramy wstępnie słowa kluczowe.

2. Wycena

Specjalista znając potrzeby klienta, przygotowuje propozycję współpracy, która w jego ocenie będzie spójna z wyznaczonymi celami. Wycena zostaje przesłana do akceptacji klienta.

3. Umowa i przekazanie dostępów

Po akceptacji wyceny, przygotowujemy umowę i przesyłamy ją do akceptacji. Sprawdzamy jej treść, podpisujemy ją i odsyłamy. Każda współpraca rozpoczyna się w sposób formalny od podpisania umowy.

4. Rozpoczęcie działań

Po przekazaniu dostępów, rozpoczynamy długofalowy proces pozycjonowania. Dodatkowo, co miesiąc przesyłamy raport z prowadzonych działań.

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania?

Pozycjonowanie to proces, który pozwala na wypracowanie długofalowych efektów. Jakie korzyści płyną z pozycjonowania?

Zwiększenie widoczności serwisu w wyszukiwarkach

Dotarcie do potencjalnych klientów

Zwiększenie zainteresowania produktami i usługami

Uzyskanie pozycji lokalnego lidera w swojej branży

Zwiększenie zaufania do firmy

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o współpracy. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Telefon: (+48) 577-868-662

kontakt@redmond.pl Pon – Pt 10:00-17:00

Prezentacja firmy (wkrótce)
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
Usługi dodatkowe
audyt seo

Audyt SEO

Chcesz, aby Twój serwis był lepiej widoczny w wyszukiwarkach i rozważasz zlecenie pozycjonowania? Audyt SEO wyłoni elementy, które wymagają optymalizacji. Dzięki niemu przygotujesz stronę firmową, sklep internetowy lub portal tematyczny do walki o najwyższe pozycje.

audyt seo

Analiza słów kluczowych

Jest to analiza słów kluczowych z potencjałem w danej branży. Tego typu zbiór fraz jest ważnym elementem strategii i punktem wyjścia do dalszych prac związanych z pozycjonowaniem, kampanią Google Ads oraz tworzeniem treści. Dowiedz się, czego szukają potencjalni klienci.

copywriting seo

Strategia tworzenia treści w serwisach internetowych to nie tylko jasno określona grupy docelowa i cele marketingowe. Copywriting SEO koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu i optymalizacji treści, w celu uzyskania jak najlepszej oceny przez algorytmy Google.

Szukasz partnera do marketingu internetowego?

Zadzwoń : +48 577 868 662

kontakt@redmond.pl
·  Pon – Pt 10:00-17:00
Call Now Button